Berlita Bakery bränding ja e-pood

Berlita Bakery bränding ja
e-poe tegemine

Kodukokkajast kohvikupidajaks

Berlita Bakery asutajal Anital oli visoon avada lisaks juba toimivatele sotsiaalmeediakanalitele ja kodukokkamisele oma kohvik, mis suudaks koguda
tuntust nii Tabasalu piirkonnas kui ka kaugemal.

Meie saime teda aidata kogu Berlita Bakery visuaali loomisel. Alustasime brändingust, mille käigus panime paika ettevõtte missiooni ja visiooni, uurisime, milline on ettevõtte ideaalklient ning kes on suurimad konkurendid.

Selle põhjal valmis esimeseks stiilipanoraam ning kui visuaalne suund sai selgeks vormistasime visuaalse identiteedi stiiliraamatusse.

Berlita bränd on luksuslik ja julge, aga samas puhas ja looduslähedane. Selles peegeldub kompromissitu kvaliteet ja enesekindlus – me oleme oma toodete üle uhked ja meil on selleks põhjust! Brändi visuaal on klassikaline, naiselikult kaunis, isegi edev, selle kujunduselemendid on voolavad ja inspireeritud loodusest. Brändi visuaali loomisel oli eeskujuks juugendstiil/Art Nouveau ning kohvikukultuuri hällid Viin ja Pariis.

Berlita Bakery e-pood toetub stiililiselt loodud brändingule. E-poest on võimalik tellida nii eritellimustorte kui ka väiksemaid küpsetisi. Tellimustele saab järgi minna Berlita Bakery kohvikusse või tellida mugavalt kulleri koju. Rõhutud on kasutajamugavusele mõlemapoolselt, kodulehe kasutamine on tehtud võimalikult mugavaks nii tellijale kui ka kodulehe haldajale.

Berlita Bakery kodulehe tegemine
screencapture berlita ee e pood vaikekoogid 2023 06 12 12 58 11
screencapture berlita ee pood tordid karamelli mustika juustukook l 2023 06 12 13 06 36

teeme koostööd?

Anna oma küsimustest ja koostöömõtetest märku läbi kontaktivormi või kirjuta meile tere@kuukukkdisain.ee

jälgi meie tegemisi!