Portfoolio

Kaisaga koostöö märksõnadeks olid kiirus, paindlikkus, tagasisidet põhjalikult arvestav, täpsus ja professionaalsus. Hindan sellist agiilsust teenuse juures alati kõrgelt ja tänu Kaisa päikselisele suhtlusstiilile oli kogu projekt ääretult sujuv ja meeldiv. Tänud, Kuukukk Disain! 🙏
Koostöö Kuukukk Disainiga oli suurepärane. Läbimõeldud ettepanekud, väga põhjalik kliendi soovidega arvestamine, selge tagasiside. Mõnusalt paindlik projektijuhtimine, mis oli tõeline ajasääst. Soovitan soojalt!
Koostöö Kaisaga sujus esimesest päevast ja koduleht ning logo said täpselt õiget nägu. Kaisa on väga organiseeritud ja isegi kui talle tekstide saatmine või muude elementide edastamine ootamatult venis, siis tuli ta alati vastu. Kiire töö, äärmiselt sõbralik suhtlus ja paindlikkus ka siis, kui viimasel hetkel oli vaja muudatusi teha või tekkis mõni uus idee.
On olnud rõõm ja tulemus on selle tõestuseks🌟🌟🌟. Meie soojad soovitused professionaalse, loomingulise, organiseeritud lähenemisega Kuukukk Disainile. Protsess on olnud efektiivne ja vaevata ✨
Mul oli sinuga fantastiline koos töötada. Meie koostöö oli hästi lihtne, kuna võtsin algusest peale suhtumise, et usaldan sind ja lasen sul teha oma asja. Vahepeal pakkusin ka sisendit, kuid tõesti on näha, et teed osavalt ja hingega asja. Olen väga rahul oma kodulehe ja uue logoga. Aitäh, et lähenesid personaalselt, loovalt ja kaasaelamisega!
Kaisa on oma suhtluses igati professionaalne, abivalmis ja selgesõnaline. Tööprotsess kulges väga täpse, läbimõeldud plaani alusel - see pakkus meelerahu ja kindlustunnet. Võeti arvesse minu, kui kliendi soove ja ideesid ning samas pakuti välja häid lahendusi, mille peale ise poleks tulnud. Sain endale isikupärase, esteetiliselt nauditava, stiilse ja funktsionaalse kodulehe. Aitüma Kuukukk Disain!

teeme koostööd?

Anna oma küsimustest ja koostöömõtetest märku läbi kontaktivormi või kirjuta meile tere@kuukukkdisain.ee

jälgi meie tegemisi!