Loovagentuur kuukukk disain

kes me oleme?

Kuukukk Disain on disainistuudio, mis on pühendunud tulemuslike disaini- ja veebilahenduste loomisele. Naudime oma klientide elu paremaks tegemist läbi hea disaini ning pakume kliendikogemust, mille osaliseks sooviksime ka ise saada.

meie inimesed

Kaisa Kukk pilt

Kaisa on meie visionäär, kes ei lakka kunagi unistamast. Ta on alati uute teadmiste otsingul, teab, kuidas käib ideede turundamine ja mis on disainis parasjagu moodne.
Ta on Kuukukk Disaini asutaja ning armastab tegeleda brändinguideede genereerimise, veebidisaini ja küljendamisega.

Kaarel on pigem kui kunstnik või filosoof, keda alati jääb vaevama küsimus “mis selle asja iva on?”. Tal on hea silm detailide ja vastuolude märkamiseks ning hea ruumiline mõtlemine. Kuukukk Disainis armastab ta tegeleda logokujunduste, keerukate fotomontaažide ja detailirohkete illustratsioonidega.

Kaarel Kukk pilt

meie kliendid

Loovagentuur Kuukukk Disain on pühendunud väikeettevõtete, loov- ja idufirmade abistamisele erinevate kujundus– ja veebiarendusteenustega.
Meie klientideks on nii eraisikud kui ka firmad üle Eesti, alustades tippturundajatega  ja lõpetades Salme Kultuurikeskusega.

Nende tegevusalad võivad olla küll väga erinevad, kuid nad jagavad kõik ühte põhimõtet – kõik nad tahavad saada omal alal parimaks. Meie kliendid usuvad selle võimalikkusesse ja sellesse, et hea disain aitab neil seda saavutada.
Seetõttu ei välista me ka oma töös ühtegi konkreetset stiili vaid lähtume alati sihtrühmast, kellele kliendi toodet või teenust tutvustame.

MSV Capital logo
Kriisiuuringute Keskus logo
Salme Kultuurikeskus
Recruitlab logo
Palusalu Aiad Logo3 scaled e1676366331826
Sortaider logo

Kliendid on rahul

Mirjam Mandre
Mirjam Mandre
https://tsubame-san.ee/
Read More
Nii koduleht, logo kui muud turundusmaterjalid said väga ägedad just tänu Sinule! Meie senise koostöö kohta on öelda ainult head - olid väga asjalik ja töökas, samas loov ja ideedest tulvil, avatud minu igasugusele tagasisidele ja kommentaaridele. Samuti aitasid mul mõista disaini- ja digimaailma sellist poolt millest mul seni aimugi polnud. Olid minuga kannatlik ning seletasid põhjalikult kõike, mida vaja. Olid absoluutselt super!!
Girli Vassiljev
Girli Vassiljev
https://stuudiolakk.ee
Read More
On olnud rõõm ja tulemus on selle tõestuseks🌟🌟🌟. Meie soojad soovitused professionaalse, loomingulise, organiseeritud lähenemisega Kuukukk Disainile. Protsess on olnud efektiivne ja vaevata ✨
Paavo Heil
Paavo Heil
https://recruitlab.co.uk
Read More
Väga hea, kiire ja täpne töö! Eriti meeldis mulle Sinu projektijuhtimine. See tekitas kohe juba müügipakkumisest peale kindlustunde, et kokkulepitud asjad juhtuvad😊
Karl Petti
Karl Petti
https://www.karlpetti.com
Read More
Kaisa on oma suhtluses igati professionaalne, abivalmis ja selgesõnaline. Tööprotsess kulges väga täpse, läbimõeldud plaani alusel - see pakkus meelerahu ja kindlustunnet. Võeti arvesse minu, kui kliendi soove ja ideesid ning samas pakuti välja häid lahendusi, mille peale ise poleks tulnud. Sain endale isikupärase, esteetiliselt nauditava, stiilse ja funktsionaalse kodulehe. Aitüma Kuukukk Disain!
Previous
Next

kontakt

Anna oma küsimustest ja koostöömõtetest märku läbi kontaktivormi või kirjuta meile tere@kuukukkdisain.ee

© 2023, Kuukukk Design OÜ – Tulemuslikud disaini- ja veebilahendused.