Bränding, mis toimib!
Bränding loovisikutele ettevõtjatele ja startupidele

BRÄNDING - ESMAMULJE, MIS MÕJUB!

Bränd on mulje, mille Sa oma ettevõttega oma klientidele jätad. See tähendab seda, et läbimõtlemata bränd mõjub umbes samamoodi nagu lohakalt valitud riietus. Kujutame näiteks ette, et oled kiirkohtingul, aga Sinu riietus jätab partnerile Sinust hoopis teistsuguse mulje kui see, milline Sa tegelikult oled. See olukord saab edasi minna vaid kahte moodi – kas partneril ei teki huvi, kuna arvab ekslikult, et Sa pole üldse tema tüüp, või siis on ta hiljem pettunud, sest Sa polegi selline, nagu ta esmamulje põhjal lootis.

Olukord, kus Su potentsiaalne klient valib endale teenusepakkujat, on tegelikult üsna kiirkohtingu sarnane. Näiteks on Sinu kodulehel tavaliselt seitse sekundit aega, et kliendile muljet avaldada, ja kui Su ettevõte ei näi sellena, mida ta otsib, või tekitab temas ebaturvalise tunde, liigub ta kohe mõne Su konkurendi kodulehele.
Läbimõeldud bränd mõjub sellises olukorras nagu rätsepaülikond – see mõjub alati soliidselt, istub nagu valatult ja toob esile kandja parimad omadused, sest see on valmistatud täpselt kandja mõõtude järgi. Lisaks on selles ühendatud tellija soovid rätsepa kõrvalpilgu ja kogemustega.

Brändingu paketid

Pakume kolme brändingu-paketti, et leiaksid oma ettevõtte jaoks just sobiva lahenduse. Alustajatele soovitame logo pronkspaketti. Juba tegutsevale või suuremate ambitsioonidega
ettevõttele on kasulik valida hõbe- või kuldpakett.

bräning pronkspakett

Logo+ värvid & fondid

Pronkspakett

Vajad kiirelt logo koos värvipaleti ja fontidega? Sobilik piiratud eelarvega alustavale ettevõttele.

protsess:

Tulemus:

aega kulub:

bränding hõbepakett

CVI ehk identideedireeglistik

Hõbepakett

Sinu ettevõte vajab tugevat visuaalset identiteeti, millele toetuda edasistes turundus-tegevustes ja aega selleks on mõistlikult.

protsess:

Tulemus:

aega kulub:

bränding kuldpakett

Strateegiline bränding koostöös Stone Growth Agencyga

Kuldpakett

Brändingupakett ettevõtetele, kes on juba mõnda aega turul tegutsenud ja kellel on juba tekkinud oma kliendibaas. Võtame appi turundusagentuuri ja uurime teie klientide eelistusi, et olla nende soovidega kursis, maandada riske ning tegutseda läbimõeldult.

protsess:

Tulemus:

aega kulub:

Sinu uus ja läbimõeldud bränd on juba käegakatsutav!

vastused enimlevinud küsimustele
Oleneb selles, millise brändingu paketi sa valid. Üks mis kindel, teeme koostööd ja proovime leida lahendused, mis Sinu klienti kõige paremini kõnetavad. Näiteks hõbepaketti valides, ootab Sind ees selline protsess
Umbkaudsed ajad on toodud välja iga paketi juures. Konkreetse paketi lõplik valmimise aeg sõltub meie omavahelisest kommunikatsioonist, materjalide laekumisest, riigipühadest ja muudatuste vajalikkusest.

Selleks on ilmselt kõige kindlam variant tutvuda meie portfoolioga, kust leiad erinevate tööde stiilinäiteid. Samas ei tähenda mingi stiili puudumine meie portfoolios seda, et me seda stiili ei viljelegi. Disain peab olema vastavuses soovitud eesmärgiga. Tutvu seni tehtud töödega siin.

Tasumine toimub tavaliselt kahes või kolmes osas ja oma tööd teeme me projektialustus tasu alusel. Projekti alustamise tasu tagab Sulle koha meie ajagraafikus ja meile kindluse, et oled koostööst huvitatud.

Broneerime kliente oma ajakavasse vastavalt ettemaksu arve tasumisele ja lepingu allkirjastamise ajale. Lähtume põhimõttest, “kes ees, see mees”.

Kui Sulle tundub, et võiksime koostööd teha, siis võta ühendust ja räägime projekti algusajast täpsemalt.

 
Väga tore! Võta meiega ühendust läbi kontaktivormi või kirjuta meile julgelt tere@kuukukkdisain.ee ja saadame Sulle juba täpsema info.
Ei leidnud oma küsimusele vastust?
Kirjuta meile julgelt ja leiame küsimustele vastused:

tere@kuukukkdisain.ee

logo

Suurim pikaaegne kasu

Tere! Nii tore, et jõudsid meieni!

Täida palun see lühike vorm ja saadame Sulle hinnapakkumise hiljemalt ühe tööpäeva jooksul.

Selected Value: 250