Jõulukingid Kuukukk Disaini klientidelt

Artikli autorid: Kaisa ja Kaarel Kukk
6 minuti lugemine

Saabuv pühadeaeg toob kaasa iga-aastase küsimuse, mida oma lähedastele kinkida. Kuna aastate jooksul on meie töölaualt läbi käinud väga erinevaid kliente, siis tegime oma klientide hulgast valiku, kelle poole pöörduda jõulukingi soovidega. Hakkame siis pihta, jõulud lähenevad suurel kiirusel ja venitamiseks pole enam aega 🙂

gift wrapping for christmas 2022 01 19 00 01 54 utc scaled
Sisukord:

Palusalu Aiad

IMG 0420.JPG scaled 1

Palusalu Aiad on üks meie silmapaistvamaid kliente, keda aitasime omalt poolt uue kodulehe tegemisega. Palusalu Aedade valikust leiad suurepärase kingituse aiasõbra kingikotti. Samuti pakuvad nad suurepäraseid koolitusi.

 

Mõned nende menukamad tooted, mille seast valida:

Ostupesa

Ostupesa

Ostupesa on omalaadne netipood, mis müüb nii riideid, kodukaupu, mänguasju, kosmeetikat kui ka paljusid teisi soodsas hinnaklassis tooteid.  Ostupesa kodulehelt leiad alati palju häid pakkumisi ning ka kingiotsija elu lihtsustava Jõulumaailma, kus on välja toodud kingisoovitused kõigile potentsiaalsetele kingisaajatele alates lastest lõpetades lemmikloomadega. Meie loodud on Ostupesa logo ja bränding, mida on ilusti ka kodulehel kasutatud.

Ostupesasse kingitusi valima

Älly

Ally modell3

Älly kott on iga värske lapsevanema unistus. Allyscandic.ee e-pood pakub stiilseid, vastupidavaid, nutikate lahendustega vegan-nahast kotte, mis näevad välja nagu viisakad ja trendikad seljakotid, kuid hõlmavad endas paljusid mähkmekotile spetsiifilisi funktsioone. Neutraalne välimus ei jäta häbisse ka ühtegi isa. Älly kotid on super läbimõeldud disainiga ja kvaliteetsed. Meie loodud on Älly bränding ja oleme Älly edu üle väga uhked.

Tutvu Älly toodetega.

Ada Johanna parfüümküünlad

Adajohanna kuunal

Pimeda ajaga ja jõuludega käib kaasas ikka mõnus küünlasära. Kui otsid kingituseks midagi eriti hubast, siis Ada Johanna parfüümküünlad ja ruumilõhnastajad on suurepärane valik. Meie lõime Ada Johanna e-poe, kust mõnusaid küünlaid leiad.

Tutvu Ada Johanna  toodetega.

Berlita Bakery

Berlita tort

Kui kätte jõuab jõuluõhtu, siis maitsva kringli või tordi peolauale saad tellida Berlita Bakery e-poest. Või külasta nende kohvikut Tabasalu keskuses ja vali sobiv koogitükk või saiake ise välja. Oma silm on ikkagi kuningas 🙂

Berlita tordid ja koogid on imemaitsvad – järele proovitud. Säästad kiirel jõuluõhtul aega ja närvirakke küpsetamise arvelt. Meie loodud on nii Berlita bränding kui ka e-pood.

Berlita e-poodi

Üllatav Kreeta

Ullatav komplekt

Albina ja Kristiina on reisieksperdid, kes jagavad oma teadmisi blogides Üllatav Kreeta ja Üllatav Reis, ning meie tehtud on nende blogide logod. Nagu näha, on nende fookuses eelkõige Kreeta saar ning lisaks reisijuttudele  leiab aadressil ylatavkreeta.ee ka autentseid toiduretsepte ning e-poe, mille missiooniks on teha meile kättesaadavaks näiteks ülimalt kvaliteetsed Kreeka oliiviõlid, aga ka huvitavat toiduainetest kosmeetikani. 

Jõuludeks vali näiteks Üllatav Kreeta Kinkekomplekt

KR Stuudio

KR Fotograafia2

Kirsti Roosipuu pakub oma mõnusas stuudios iluteenuseid ning tegutseb ka fotograafina. Mõlemat pakub ta oma kodulehel ka kinkekaardi kujul, nii et miks mitte üllatada sõbrannat sellise ägeda kaks-ühes-fotosessiooniga?
Meie tehtud on krstuudio.ee koduleht.

Iluteenused
Fotosessioon 

Asten2

Kui otsustad vanaemale kinkida näiteks uue diivani, siis kõik vähegi suuremad kingipakid aitab kohale viia Asten Veod. Super tore teenindus ja mõistlikud hinnad teevad asja ainult paremaks.

Meie aitasime Asten Vedusid kodulehega, mine uuri sinagi lähemalt: https://astenveod.ee

 

Soovime kõigile palju häid mõtteid ning jõudu jõulutressiga toimetulekuks. Et see kõik päädiks ikka rõõmsa ja rahuliku pühadejaga! Kui tead mõnd sõpra, kellel samuti kingiotsingud käsil, siis jaga artiklit ka nendega!

teeme koostööd?

Anna oma küsimustest ja koostöömõtetest märku läbi kontaktivormi või kirjuta meile tere@kuukukkdisain.ee

jälgi meie tegemisi!