Kuidas aitab Asana veebiarenduse ja brändingu projektid joonel hoida

Artikli autor: Kaisa Kukk
3 minuti lugemine

Asanast rääkides ei räägi me seekord joogast, vaid hoopis ühest kasulikust projektijuhtimise veebitarkvarast, mis aitab nii veebiarenduse kui ka brändingu projektid joonel hoida.

asana õpetus

Näidis projektist (tegelikud projekti ülesanded erinevad pildil olevast)

Sisukord:

Mis on Asana?

Asana on üks maailma suurim projektihalduse veebitarkvara platvorm. Seda kasutatakse nii meeskonnasiseselt töö planeerimiseks kui ka kliendiprojektide haldamiseks.

Asana abil on võimalik kaoses korda säilitada isegi kõige suurema projekti käigus. Asana on kõige lihtsam moodus nii meile kui ka Sulle teadmaks, kes kui kaugel oma töödega on ja mis ootab ees järgmiseks.

Millal me Asanat kasutame?

Asanat ei ole mõtet kasutada iga väikese projekti haldamiseks. Selleks on vägagi sobiv ka tavaline e-maili teel suhtlemine. Meie kasutame Asanat veebiarenduseja brändingu projekte tehes, mis on oma olemuselt ulatuslikud, kestavad mitu nädalat ja hõlmavad endas paljusid erinevaid nüansse.

Mis kasu Sina sellest saad?

Asana annab meile võimaluse arutleda projekti käigus tekkinud küsimuste üle, näha kõiki samme, mis projekti kuuluvad, jagada vajalikke faile ja linke ning hoida projekti sujuvas kulgemises. See aitab meil hoida kogu kommunikat­siooni ning vajaliku projektiinfo ühes kohas, mis omakorda tagab projekti sujuva kulgemise. Tänu Asanale on nii meil kui Sinul selge, kui kaugel projektiga parajasti oleme ning mis toimub järgmiseks.

Miks Asana ja mitte e-mail?

Peamine põhjus Asana eelistamiseks on see, et suured projektid oleksid hästi organiseeritud. Sageli ägavad meie e-maili postkastid kirjade tulva all ning mõni vajalik meil või detail võib suures kirjade hulgas väga lihtsalt kaduma minna. Asanas on aga kogu projekt jagatud etappideks ning kõik vajalikud vestlused ja failid on nähtaval seal samas etappide all.

Kas Asana kasutamine on raske?

Ära muretse Asana kasutamine on lihte ja loogiline ning samuti õpetame me Su projekti alguses seda tegema. Oleme kokku pannud õppevideo, mis näitab Sulle kätte kõik vajalikud oskused. Kes teab, võibolla hakkab Asana sulle nii väga meeldima, et saad seda hiljem ka oma töös kasutada.

 

teeme koostööd?

Anna oma küsimustest ja koostöömõtetest märku läbi kontaktivormi või kirjuta meile tere@kuukukkdisain.ee

jälgi meie tegemisi!